DOLAR

13,2371$%-3.24

EURO

15,0266%-3.32

GRAM ALTIN

764,30%-1,84

BİTCOİN

774308฿%-0.05165

ETHEREUM

62631Ξ%1.17663

RİPPLE

13.33%-1.13145

a
X

“HAKKIMI MAHKEMEDE ARAYACAĞIM”

Dün akşam saatlerinde meydana gelen ve 40 kazın öldürülmesi ile sonuçlanan olay sonrası, kazların sahibi Salih Demir, Başkan Konya’nın siyasi kimlik açıklaması sonrası konuştu.

Dün akşam saat 19:00 sıralarında Sarayköy ilçesi Aşağı Mahallede meydana gelen olayda CHP Sarayköy İlçesi Mehmet Salih Konya’nın babası tarafından vurulduğu öğrenilen 40 kazın ardından, sosyal medya hesabından paylaşım yapan Salih Demir, kazlarını CHP İlçe Başkanı Mehmet Salih Konya tarafından vurulduğunu iddia emiş, bu iddia üzerine Başkan Konya, kendisinin değil babasının vurduğunu ve kendi adı parti ünvanlıyla birlikte anıldığı için olayın siyasi bir karalama olduğunu ifade ederek Salih Demir hakkında şikâyette bulunmuştu. Bu açıklamanın ardından Salih Demir, yaptığı açıklama ile kendisinin her hangi bir siyasi karalama kaygısı gütmeden sadece öldürülen hayvanları adına hesap sormak için böyle bir paylaşımda bulunduğunu ifade etti.

Salih Demir, Başkan Konya’nın siyasi kimlik açıklamasının ardından “Benim siyasi kimlik veya parti karalamak gibi bir derdim yok, benim 40 tane hayvanım öldürülmüş ve bende öldüren olarak onun adını yazarak paylaşımda bulundum, kendisi de daha sonra ben değil babam vurdu dedi, bunun üzerine bende avukatıma ve emniyet güçlerine giderek şikayette bulundum. Şuan yargı süreci başladı, keşke benim hayvanlarımı öldürmek yerine benden zararı neyse onu isteseydi de bende verseydim” dedi.

“HERHANGİ BİR HUSUMETİM YOK”

Öldürülen kazların sahibi olan Salih Demir, karşı taraf ile herhangi bir husumeti olmadığını ifade ederek ”Olay günün öğlesi babası yanıma geldi iş yerine her hangi bir sorunumuz yoktu, ben kazların kümesinin daha önce tarlaya kaçtıkları için kapatmıştım, kümesin alt tarafı açılmış ve kazlarımda yonca tarlasına gitmiş bunun üzerine de bu olay gerçekleşmiş, ben adli mercilerde hakkımı arayacağım” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

SARAYKÖY’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

HIZLI YORUM YAP

r