DOLAR

13,3013$%-2.79

EURO

15,1438%-2.64

GRAM ALTIN

759,35%-2,47

BİTCOİN

775968฿%1.35823

ETHEREUM

62927Ξ%2.48393

RİPPLE

13.48%0.57842

a
X

SARAYKÖY OKULLARINDA DENETİM EN ÜST SEVİYEDE

Korona virüsün en çok arttığı ilçelerden birisi olan Sarayköy’de, yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte okullardaki denetimler ve hijyen çalışmaları arttırıldı.

Yüz yüze eğitimin başlamasının ardından Sarayköy ilçesinde okullarda uygulanan denetimler en üst seviyede arttırıldı. Sarayköy ilçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Akhan’da, alınan önlemleri bire bir yerinde inceleyerek ilçedeki tüm okullara zaman zaman ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.

Denetim için gittiği okullarda görevliler Müdür Akhan’ın ateşini ölçüyor, hes kodunu sorguluyor. Kendisine karşı ayrımcılık yapılamadan denetimin uygulanmasından memnun olan Akhan, bu anları sosyal medya hesabından “İlçe Müdürüyüz dedik yine de hem ateşimizi ölçtüler hem HES kodumuzu sorguladılar. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin güvenliği açısından okullarımızın bu konuda son derece duyarlı olması bizleri ziyadesi ile mutlu etti” notuyla paylaştı.

DENETİMLER DEVAM EDİYOR HİJYEN DEVAM EDİYOR

Haftanın belirli günleri yüz yüze eğitimin devam ettiği ilçede eğitim görülen okullarda öğrencilerin olmadığı günlerde havalandırılıp dezenfekte işlemleri devam ediyor.

Sosyal mesafeye uygun sınıf düzenin alınması adına haftanın 4 günü okullarda öğrenciler gruplar halinde yüz yüze eğitimlerine devam ederken diğer günler eba üzerinden eğitim almaya devam ediyorlar.  

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DENİZLİ ZİRAAT ODASI BAŞKANINDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

HIZLI YORUM YAP

r