DOLAR

20,6969$% 0.97

EURO

22,2374% 0.8

GRAM ALTIN

1.300,85%1,02

BİTCOİN

560837฿%-1.37207

ETHEREUM

38672Ξ%-0.66318

RİPPLE

10.47%2.48761

a

Süleymanlı da çok amaçlı spor sahasına kavuşuyor

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in bölgenin doğa turizm merkezlerinde biri olan Yayla Gölü’ne ev sahipliği yapan Süleymanlı Mahallesi’ne yönelik hizmetleri devam ediyor. Yol yapımı, kaldırım düzenlemesi ve istinat duvarı çalışmalarının devam ettiği Süleymanlı Mahallesi’nde sosyal tesis ve çok amaçlı spor sahası yapımına da başlandı.

d

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, bünyesinde barındırdığı kuş ve endemik bitki türleri bakımından doğa turizmin merkezi olan Yayla Gölü’ne ev sahipliği yapan Süleymanlı Mahallesinin hak ettiği hizmeti alamaya devam ettiğini söyledi. Süleymanlı Mahallesi’nde yol, kaldırım, istinat duvarı yapımı, çevre düzenlemesi gibi hizmetlerin yanı sıra önemli yatırımları Süleymanlı Mahallesi’ne kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Şevik,“Süleymanlı Mahallemiz, yeni proje ve çalışmalarımızla hak ettiği hizmeti alamaya devam edecektir” dedi.

SOSYAL TESİS YAPILIYOR “Her mahalleye bir sosyal tesis” vaadini hatırlatan Başkan Şevik, “Buldan’a verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. Bugün 17 mahallemizde sosyal tesis inşaatı devam ediyor. Büyük bir bölümünde yüzde 90’ı tamamlandı ve en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Sosyal Tesis projelerimizden birini de Süleymanlı Mahallemize yapıyoruz. Mahalle sakinlerinin düğün, sünnet ve mevlit gibi merasimlerini yapabileceği sosyal tesis inşaatına başladık. Şimdiden mahallemize hayırlı olsun” diye konuştu.

BAŞKAN ŞEVİK, “SPOR YATIRIMLARINI ÖNEMSİYORUZ”

İlçe genelinde spora yatırım yapmayı önemsediklerini ve bunu görev olarak gördüklerini vurgulayan Başkan Şevik, kırsal mahallelerde çok amaçlı spor sahaların yapımına başladıklarını söyledi. Başkan Şevik,“Gençlerimizin geleceğe iyi hazırlanmaları bizler için çok önemli. Gençlerimiz, çocuklarımız geleceğe umutla bakmalı. Bu nedenle evlatlarımızın iyi yetişmeleri için spora büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Derbent, Hasanbeyler, Gölbaşı, Yenicekent, Bölmekaya, Süleymanlı olmak üzere 6 mahallemize çok amaçlı spor sahası yapıyoruz. Birçok mahallemizdeki spor sahaların yapımında sona gelindi. İçerisinde basketbol potası, tenis ve voleybol filelerinin olduğu çok amaçlı spor sahasından burunu de Süleymanlı Mahallemize yapıyoruz. Zemin düzeltme ve teraslama çalışmalarına başladık. En kısa zamanda yapımına başlanarak, gençlerimizin ve çocuklarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı!

HIZLI YORUM YAP

r