DOLAR

13,1740$%-3.64

EURO

15,0784%-3.25

GRAM ALTIN

758,59%-2,57

BİTCOİN

772717฿%2.05248

ETHEREUM

62384Ξ%2.64328

RİPPLE

13.32%0.16428

a
X

TÜM SİTE SAKİNLERİ YETKİLİLERDEN ÇÖZÜM BEKLİYOR

Sarayköy ilçesi Bala Mahallesi Mutlukent önünde bulunan park geceleri adeta meyhaneye dönüyor.

İlçe merkezinde bulunan ve 300’den fazla vatandaşın yaşadığı Bala Mahallesi Mutlukent Sitesi önünde vatandaşların kullanımına sunulan park geceleri adeta meyhaneye dönüyor. Mutlukent Sitesinde ikamet eden vatandaşlar gece belli bir saatten sonra parka alkol kullanmak için gelen kızlı erkekli grupların yüksek sesle parkta vakit geçirmesinden ve ertesi gün adeta parkı çöplük gibi bırakıp gitmesinden rahatsız.

Mutlukent Sitesi sakinlerinden bir vatandaş yaptığı açıklamada “Gece oldu mu kızlı erkekli kalabalık gruplar halinde geliyorlar. Sanırım biraz daha tenhada kaldığı için burayı seçiyorlar. Birkaç kere polise haber verdik kimlik kontrolü bile yapmadan parkın etrafından tur atıp gidiyorlar. Polis geldiğinde zaten ses çıkarmıyorlar. Alkol kullandıkları için ilerleyen saatlerde iyice kontrolden çıkıyorlar” dedi.

Durumdan rahatsız olan aileler yetkililerden burası için sıkı bir denetim ve kontrol isterken bir başka site sakini ise “Gece gelip buraya isteyen herkes oturabilir buna kimse karışamaz ama adabıyla oturmak isterse oturabilir. Buraya gelip yüksek sesle gece vakti kimseyi rahatsız etmeye hakları yok. Başımıza bir şeyler gelir diye inip müdahalede edemiyoruz. Yeri geliyor fuhuş yuvasına döndürüyorlar burayı. Akşam oldumu eşimizle inip rahat rahat vakit geçiremiyoruz. Umarım sesimiz duyulur ve gereken kesin bir şekilde yapılır” dedi.sarayköy

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ADM VE GDZ ELEKTRİK WHATSAPP’TA

HIZLI YORUM YAP

r