DOLAR

32,5958$% 0.21

EURO

35,1162% 0.31

GRAM ALTIN

2.449,32%0,70

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Başkan Erdoğan’ın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı:

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, bir mesaj yayımlayarak8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Başkan Erdoğan, Türk kadınlarının ve özellikle de Denizlili kadınların, ekonomide ve toplumsal hayatta sergiledikleri çalışkanlığının, azmin ve girişimciliğinin altını çizerek, onların bu özelliklerinin Türkiye'nin kalkınmasında kritik bir rol oynadığını belirtti.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan,8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamasında “Denizli’mizin kadınları gerek iş dünyasında gerekse toplumsal hayatta gösterdikleri mücadeleci ruh ve çalışkanlıklarıyla, hepimiz için birer ilham kaynağıdır. Onların bu asla yılmaz azmi ve girişimci ruhu, şehrimizin ve ülkemizin ekonomik gelişiminde lokomotif rol oynamaktadır. Denizli olarak, kadınlarımızın iş dünyası başta olmak üzere hayatın her alanında elde ettikleri başarılarla gurur duyuyoruz” dedi.

Başkan Erdoğan ayrıca Denizlili kadınların, geleneksel el sanatlarından teknolojiye, tarımdan sanayiye kadar birçok alanda sergiledikleri girişimci ruhları ve başarıları ile hem yerel hem de ulusal ekonomiye büyük katkılar sağladıklarını da vurguladı; “Kadınlarımızın iş dünyasındaki varlıkları sadece ekonomik değeredönüşmekle kalmıyor aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda da toplumumuzu zenginleştiriyor.Denizli Ticaret Odası olarak, Denizlili kadın girişimcileri hep destekledik, her zaman desteklemeye de devam edeceğiz. İş dünyasında kadınların sayısının artması ve etkin roller üstlenmeleri için geliştirilen projelerle kadınların güçlenmesine katkı sağlamayı hedefledik. Her zaman her koşulda hep yanlarındayız” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Deprem Haftası’nda farkındalığa davet ettiler

HIZLI YORUM YAP

r