DOLAR

32,5865$% 0.24

EURO

35,0958% 0.29

GRAM ALTIN

2.453,22%0,86

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Başkan Güngör: 6’lı Masa artık 7’li masa olmuştur.

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör HDP’nin Cumhurbaşkanı Adayı çıkarmaması sonrasında açıklama yaptı. Güngör yaptığı açıklamada: Bugüne kadar Millet ittifakı gelinen noktada terörle arasına mesafe koyamayan bir parti olan HDP’nin aday çıkarmaması ile gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştır. 6’lı masa artık 7’li masa olmuştur.

Güngör yaptığı açıklamada:  Bugüne kadar Millet ittifakı gelinen noktada terörle arasına mesafe koyamayan bir parti olan HDP’nin aday çıkarmaması ile gerçek yüzünü ortaya çıkarmıştır. 6’lı masa artık 7’li masa olmuştur.

Bu sürece kadar örtülü olarak giden bu durum artık aşikar bir şekilde ortaya çıkmıştır. Millet ittifakı yerini belli etmiştir. Bizler Cumhur ittifakı olarak her zaman terörün hiç bir türüne müsaade etmedik. Bugüne kadar sürdürdüğümüz mücadelede hiçbir taviz vermedik. Terörü normalleştirmeye çalışanlara, süslü kelimelerle terör örgütlerine hizmet edenlerle olmadık.
Biz biliyoruz ki kirli emellerini gizleyenler elbette millet iradesinin tecelli edeceği 14 Mayıs gününde hüsrana uğrayacaktır. 14 Mayıs seçimleri sadece bir iktidar seçimi değil aynı zamanda Türkiye’nin kader seçimi olacaktır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, hükümetimiz ve şanlı ordumuz terörle gerek sınır dışında gerekse ülke içinde en etkin mücadeleyi yürütmektedir. Bugün bu mücadeleden rahatsız olanların niyetleri ortadadır. Milletimiz gereken cevabı 14 Mayısta hepsine verecek.
13. Cumhurbaşkanı olarak Sayın: Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçecektir. ifadelerini kullandı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli İl Jandarma Komutanlığı 5 faili meçhul hırsızlık olayını aydınlattı!

HIZLI YORUM YAP

r