DOLAR

33,1952$% -0.11

EURO

36,0226% -0.6

GRAM ALTIN

2.548,96%-1,98

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Başkan Özbaş’tan özel çocuklara özel ziyaret!

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Engelliler Günü haftası kapsamında ilçedeki özel eğitim kurumlarını ziyaret etti. Özel öğrencilerle bir araya gelen Başkan Özbaş, “Sevgi ile kurduğumuz empatiyle engelsiz bir yaşam inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

Engelliler Günü kapsamında ilçedeki özel çocukları ziyaret eden Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde çok önemli bir görevi yerine getiren eğitimcilere de teşekkür etti.

Başkan Özbaş, ilçede eğitim veren Yeni İlke ve Ege Deva Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Eğitim kurumlarındaki tüm öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Özbaş, çeşitli hediyeler dağıtarak özel çocukları mutlu etti. Kurum yetkililerinden bilgi alarak büyük bir özveriyle çalışan ve önemli bir görevi yerine getiren eğitimcilere de emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Özel vatandaşların rahat bir yaşam sürmeleri için çözüm üretmeye, sahip oldukları haklara dair farkındalığı arttırmak adına çalışmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Özbaş, “ Engelliler günü aslında bir farkındalık günüdür. Engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve yaşadıkları sorunlara farkındalık oluşturmak adına kabul edilen özel bir gündür. Bizlerde yerel yönetimler olarak özel bireylerimiz için özel çalışmalar yapmaya gayret gösteriyoruz. Sevginin aşamayacağı engel olmadığını biliyoruz. Ancak en çok da sevgi ile kurduğumuz empatiyle engelsiz bir yaşam inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli’de cezası kesinleşmiş 16 suçlu yakalandı, aralarında 2 katil var!

HIZLI YORUM YAP

r