DOLAR

33,1952$% -0.11

EURO

36,0226% -0.6

GRAM ALTIN

2.548,96%-1,98

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Başkan Özbaş’tan üniversite öğrencilerine ‘hoş geldin’ yemeği

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nu tercih ederek eğitimlerine başlayan öğrenciler için ‘hoş geldin’ yemeği düzenledi. Başkan Özbaş, “Burada hayatınızı daha da iyileştirmek, daha konforlu hale getirmek, zorlukları aşmak adına her zaman yanınızda olacağımı belirmek isterim” dedi.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın söz vererek ilçeye kazandırdığı PAÜ Sarayköy Meslek Yüksekokulu binası 2023-2024 eğitim öğretim yılı eğitimlerine başladı. Fizyoterapi, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programlarını tercih ederek ilçeye eğitim almaya gelen öğrenciler adına yemek düzenleyen Başkan Özbaş, konuşmasıyla gençlere güven verdi.

Meslek Yüksekokulu’nun kendi kampüsünde verilen tanışma yemeğinde öğrencilerle tek tek tanışan Başkan Özbaş, sorulara verdiği olumlu cevaplarla öğrencilerin içini rahatlattı.

İlçenin tarihini, kültürünü ve doğal zenginliklerini öğrencilere detaylı bir şekilde anlatan Başkan Özbaş, konuşmasıyla öğrencilere güven verdi. Başkan Özbaş, “İhtiyaçlarınızı karşılamak, yanınızda olmak, sizin burada hayatınızı daha da iyileştirmek, daha konforlu hale getirmek, zorlukları aşmak adına her zaman bir abiniz, büyüğünüz olarak yanınızda olacağımı belirmek isterim. Önümüzdeki yıl bir seçim var. İster Belediye Başkanı olayım, isterse olmayayım. Her zaman sizlerin yanında olmak için gayret sarf edeceğim. Çünkü bu eserleri, bu binaları, bu tesisleri, sizlerin geleceği için memleketimize, milletimize hayırlı nesiller yetiştirip, ülkemizi çok daha ilerlere gitsin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi muasır medeniyetler seviyesine ulaşsın diye yaptık. Daha çok çalışarak bunların arkasını devam ettireceğiz, inşallah. Farklı illerden memleketimizi tercih edip geldiniz. Sizler bize emanetsiniz. Her birinize şahsi telefon numaramın bulunduğu kartvizitimi dağıtacağım. Ne zaman bir ihtiyacınız oldu, her zaman beni arayabilirsiniz” diye konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Zolan: “Türkiye’ye örnek bir tesisimiz var”

HIZLI YORUM YAP

r