DOLAR

28,9919$% 0.23

EURO

31,2252% -0.16

GRAM ALTIN

1.866,38%-1,07

BİTCOİN

1272334฿%-0.03041

ETHEREUM

68231Ξ%-0.12868

RİPPLE

19.64%3.34351

a

BEKİLLİ’DE HALİS ÖZKAN GÖREVİ DEVRALDI!

Vatan Partisi Bekilli İlçe Başkanı Mehmet Gital’in İzmir’e taşınması nedeniyle yapılan Olağanüstü Genel kurulda Halis Özkan İlçe Başkanlığına seçildi. Özkan’la birlikte yeni yönetim kurulu da oluştu.

d

Ahmet Gündüz’ün divan başkanlığına seçildiği Kurultaya İl Başkanı Mehmet Çobanoğlu, Milletvekili Aday Adayı Işıl Çetin, Uğur Saçma, Genel Merkez Örgütlenme Bürosu Üyesi İbrahim Kasapoğlu ve partililer katıldı.

TÜRKİYE İKİ TERÖR PARTİSİNE MAHKÛM DEĞİL!

Açılışta bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Çobanoğlu, “Ülkemiz çok önemli bir seçime gidiyor. Bir tarafta ABD’nin aparatı olmuş, PKK’yı yanına almış, İMF’yi yeniden hayatımıza sokacak ve kirli, hırsız İngiliz sıcak para komisyoncularından para dilenecek Millet ittifakı diğer tarafta Hizbullahı yanına almış ABD’den korkan ve uslu çocuk olmaya karar vermiş Cumhur ittifakı. Türkiye bu iki terör partisini yanına alanlara mahkûm değildir. Halkımızı uyarıyor ve seçimlerde karşısına seçenek olarak çıkıyoruz” dedi.

Aday Adayı Işıl Çetin de yaptığı konuşmada, “PKK’nin şehit ettiği Aybüke öğretmen için, Necmettin öğretmen için, Neşe öğretmen için aday oldum. Kadınların mor renkli emperyalizmin sahte kadın hakları mücadelesine karşı kırmızı beyaz renklerle alanları gelincik tarlasına çeviren Türk kadınının hakları için aday oldum. LGBT dayatmasına dur demek ve Diyarbakır Analarının haklı mücadelesini desteklemek için adayım” dedi ve halkımızı NATO’ya teslim olmuş partilere ve Cumhurbaşkanı adaylarına oy vermemeye çağırdı.

Aday Adayı Uğur Saçma gençlerin ve öğrencilerin sesi olacağını ve onları layıkıyla temsil edeceğini belirtti.

Yeni İlçe başkanı seçilen Halis Özkan da önceki Başkan ve yönetici arkadaşlara teşekkür ederek zor bir dönemde görevi devraldıklarını ancak üstesinden geleceklerini belirtti. Özkan Mavi vatanımızın ve etrafımızın ABD üsleri ile çevrildiği ve namluların üzerimize çevrildiği bir dönemde Finlandiya’nın NATO üyeliğine bir tek hayır oyunun çıkamamasının Vatan Partisinin merkezinde olduğu bir milli hükümetin gerekliğini ortaya koyduğunu söyledi.

Yapılan seçimler sonucu Halis Özkan Başkanlığa, Rafet Ulubeli, Veli Özkan, Fatih Tıpırdamaz ve Emre Ulubeli yönetim kurulu üyeliklerine seçildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Büyükşehir sporcusu Sıla Şahbal, Avrupa Judo Kupası’nda

HIZLI YORUM YAP

r