DOLAR

32,8248$% 0.04

EURO

35,2439% -0.18

GRAM ALTIN

2.451,13%-1,53

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Büyükşehir otobüsleri YKS’ye gireceklere ücretsiz!

Denizli Büyükşehir Belediye otobüsleri hafta sonu Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'ye girecek öğrenci ile sınav görevlilerine ücretsiz olacak.

Denizli’de 17-18 Haziran tarihlerinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) heyecanı yaşayacaklar, sınav yerlerine Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile ücretsiz ulaşabilecek. 17-18 Haziran tarihlerinde Denizli Büyükşehir Belediye otobüsleri YKS’ye gireceklere ve sınav görevlilerine ücretsiz olacak. Söz konusu tarihlerde, YKS’ ye girecek öğrenciler ve sınav görevlileri sınav giriş belgesi veya görevli belgelerini şoförlere göstererek, Denizli Büyükşehir Belediyesi otobüslerinden ücretsiz yararlanabilecek.

” Her zaman yanınızdayız “

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, YKS’ye girecek tüm öğrencilere başarılar dileyerek, ” Uzun süredir hazırlandığınız üniversite sınavında canı gönülden başarılar diliyorum. Emeklerinizin karşılığını alacağınıza ve hedeflerinize ulaşacağınıza yürekten inanıyorum. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Yolunuz açık olsun ” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sezaryen Sonrası Normal Doğum Mümkün mü?

HIZLI YORUM YAP

r