DOLAR

32,7878$% 1.53

EURO

35,1602% 0.53

GRAM ALTIN

2.456,52%2,76

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

CHP DENİZLİ MİLLETVEKİLİ GÜLİZAR BİÇER KARACA YEMİN ETTİ!

Denizli’yi 28’inci dönemde de Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili olarak TBMM’de temsil eden Gülizar Biçer Karaca, TBMM Genel Kurulu’nda yemin etti. Biçer Karaca, Meclis kürsüsünde and içerken “Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacağıma” kısmını elinin kalbinin üzerine koyarak söyledi.

Gazi Meclis çatısı altında olmaktan büyük onur duyduğunu ifade eden Gülizar Biçer Karaca, Denizli’yi en güçlü şekilde temsil etmeye devam edeceğini söyledi: “Büyük Atatürk’ün devrimlerine ve evrensel insan haklarına bağlılıkla; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 28. Dönem Denizli Milletvekili olarak görev almanın onuru ve gururuyla and içtim. Beni 3’üncü kez bu onurlu göreve yeniden taşıyan tüm Denizlili hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Devletin varlığı ve bağımsızlığını, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma; hukukun üstünlüğüne, demokratik ve lâik Cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacağıma; toplumun huzur ve refahı, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerden yararlanması ülküsünden ve Anayasaya sadakattan ayrılmayacağıma; büyük Türk Milleti önünde namusum ve şerefim üzerine and içerim.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Büyükşehir Denizlililere binlerce fesleğen dağıttı

HIZLI YORUM YAP

r