DOLAR

33,1952$% -0.11

EURO

36,0226% -0.6

GRAM ALTIN

2.548,96%-1,98

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Denizli-Aydın Otoyolu’nu sizlere sorduk! İşte sizin gözünüzden otoyol yorumları!

3 Kasım Pazartesi sabah saat 08:00 itibari ile 89 km'lik kısmının trafiğe açıldığı otoyol hakkındaki düşüncelerinizi sorduk, ilginç cevaplar aldık. Yaptığımız ankete göre yolu pahalı bulanlar çoğunlukta olurken zaman ve yakıt tasarrufu için kullanmaya devam edeceğini söyleyenlerde vardı. İşte tüm detayların ile anketimiz....

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca açılışının duyurusu yapılan ve 3 Kasım Pazartesi sabah sat 08:00 itibari ile 89 km’lik kısmının trafiğe açıldığı bilgisi paylaşılan Denizli-Aydın otobanı bölge halkı ve yolu kullanan şoförler tarafından büyük ilgi gördü.

Açıldığı ilk günden itibaren vatandaşlar hem zamandan hemde yakıttan tasarruf ederek konforlu yolculuk yapmak için yolu tercih ederek Kuyucak’a kadar kullandılar. 

Yapım çalışmalarının aylarca sürdüğü geçtiğimiz kış boyunca yol yapım sebebi ile trafiğin birçok noktasının felç olduğu projenin hayata geçmesi ve bu sorunların hepsinin ortadan kalkacak olması vatandaşların merakını ve ilgisini artrımıştı. 

Saraykoycomtr olarak bizi takip eden okurlarımıza instagram hesabımız olan Saraykoycomtr profilimizden yeni açılan yol hakkında duygu ve düşüncelerini sorduk. 

Ankete katılım sağlayan vatandaşlarımızın yaklaşık % 50’sinin yolu kullanmış olduğunu gördüğümüz anket sonuçları ise oldukça ilginç veriler ortaya koydu.

Edindiğimiz verilere göre,  yolu kullanan vatandaşların;

 %47’i yolun çok pahalı olduğunu 

%12’si yolun uygun fiyatlı ve guzel oldugunu

% 30’u zamanda ve yakıtta hiçbir değişiklik olmadığını

%21’i ise pahalıda olsa yakıt ve zaman tasarrufu için kullanmaya devam edeceğini belirtti.

Yol yapımının ve inşasının ise güzel ve konforlu şekilde tasarlandığı ise okuyucularımızdan gelen yorumlar arasında idi.

Tüm yolun trafiğe açıldıktan sonraki dönemde  ücretlendirme yakıt ve zaman tasarrufu gibi konular hakkında yapacağımız ankete yolu kullanan tüm takipçilerimizin katılması doğru verilere ulaşmamız açısından önemli olup, projenin tamamının açılışında yeniden anket yapacağımızı da siz değerli okurlarımız ile paylaşıyor yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aydın Buharkent’te intihar! Genç anne canına kıydı!

HIZLI YORUM YAP

r