DOLAR

32,7878$% 1.53

EURO

35,1602% 0.53

GRAM ALTIN

2.456,52%2,76

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

DEVA Partisi Heyeti Çal Ve Bekilli’de Vatandaşla Buluştu!

DEVA Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar ve 28. Dönem Milletvekili aday adayları kent merkezinin yanı sıra ilçe ziyaretlerine de hız kesmeden devam ediyor. Başkan Kırar ve teşkilatı Çal ve Bekilli ilçelerini ziyaret ederek hem vatandaşla hem de esnafla bir araya geldi.

DEVA Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar beraberinde 28. Dönem Milletvekili aday adayları Sevgi Dalbudak, Zeliha Çiftçi, Adile Abacı, Kevser Yavaş, Mehmet Emir Tuğrul, Fesih Can ve DEVA Partisi İl Teşkilat mensupları Çal ve Bekilli ilçe ziyaretleri kapsamında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Kırar ve teşkilat mensupları vatandaşlara DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını ileterek, partinin 22 eylem planı hakkında bilgiler aktardı.

VATANDAŞ MEVCUT DURUMDAN DUYDUĞU ENDİŞELERİ ANLATTI!

Başkan Kırar ve milletvekili aday adayları ilk olarak Çal ilçesinde vatandaşla buluşarak esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi. Ziyarette yaptığı değerlendirmede gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını dile getiren Başkan Kırar, “Üzümün başlıca üretim yeri olan Çal ilçemizde vatandaşlarımız bizi karşılarında görünce mevcut durumdan duymuş oldukları endişeleri, rahatsızlıklarını dile getirdi. Partimizin 22 eylem planı hakkında hem esnafımızı hem de vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Ülkemizde yaşanan ekonomik krizin temelinde siyasi tercihler yattığından bahsettik. Esnaflarımıza toplumun tüm kesimlerinde refahın yükseldiği, her bireyin zenginleştiği, orta direğin güçlendiği demokratikleşme dönemini DEVA Partisi iktidarında yeniden yaşayacağımızın sözünü verdik. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan önderliğinde yaşanan demokratik gerileme dönemini durdurup, ekonomimizi hızla hak ettiği yüksek seviyeye ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

BAŞKAN KIRAR “GÜZEL YARINLARA, BİRLEŞEREK GELİYORUZ”

Başkan Kırar, DEVA Partisi Denizli Teşkilatı ve milletvekili aday adayları ile Çal ziyaretinin hemen ardından Bekilli’de vatandaşlarla buluştu. Başkan Kırar Bekilli’de yaptığı konuşmada ekonomi yönetiminde dürüst çalışkan ve işin ehli kadroların yer alması gerektiğini belirtti. Kırar, “DEVA Partisi kadrolarıyla birlikte, ülkemizin en başarılı olduğu dönemlerden çok daha iyisini yakalayacağımız günler çok yakın. Güçlü, sürdürülebilir ve kapsayıcı bir büyüme ile hep beraber ülkemizi zenginleştireceğiz. Ülkemizdeki yüksek işsizlik ve hayat pahalılığı derin ve yaygın bir yoksulluğu beraberinde getirdi. DEVA Partisi iktidarında bizler ekonominin de devası olacağız. Şiddet, korku, baskı, ötekileştirme, ayrıştırma ve ayrımcılığın yaşanmadığı bir Türkiye’de hep beraber huzur içerisinde yaşayacağız. Size söz veriyoruz. Bu karanlık bulutları dağıtıp, masmavi gökyüzüne hep beraber bakacağız. Hep birlikte çok daha güzel yarınlara, birleşerek geliyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Şevik’in spora ve sporcuya desteği sürüyor!

HIZLI YORUM YAP

r