DOLAR

28,9919$% 0.23

EURO

31,2252% -0.16

GRAM ALTIN

1.866,38%-1,07

BİTCOİN

1272334฿%-0.03041

ETHEREUM

68231Ξ%-0.12868

RİPPLE

19.64%3.34351

a

Gülizar Biçer Karaca’ya CHP’den yurtdışı görevi!

Denizli’de saha çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Genel Merkezin görevlendirmesiyle bu kez yurtdışına gitti. Sadece Denizli değil Türkiye için, Türkiye’nin geleceği için, yurtdışı oylara sahip çıkmak ve Millet ittifakını iktidara taşımak için sahadan hiç ayrılmayan Gülizar Biçer Karaca; kritik önem taşıyan yurtdışı oyları için 5 gün sonra başlayacak oy verme işlemleri öncesi seçim çalışmalarını Fransa’da CHP örgütüyle birlikte yürütüyor.

d

Denizli’de saha çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, CHP Genel Merkezin görevlendirmesiyle bu kez yurtdışına gitti. Sadece Denizli değil Türkiye için, Türkiye’nin geleceği için, yurtdışı oylara sahip çıkmak ve Millet ittifakını iktidara taşımak için sahadan hiç ayrılmayan Gülizar Biçer Karaca; kritik önem taşıyan yurtdışı oyları için 5 gün sonra başlayacak oy verme işlemleri öncesi seçim çalışmalarını Fransa’da CHP örgütüyle birlikte yürütüyor.

DUR DURAK BİLMEYEN, GECE GÜNDÜZ DEMEDEN, MİLLET İTTİFAKININ CUMHURBAŞKANI ADAYI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NU ÇANKAYA’YA HEP BİRLİKTE UĞURLAMAK İÇİN GÖREVİMİZİN BAŞINDA BU KEZ YURTDIŞINDAYIZ Gülizar Biçer Karaca, yurtdışında 27 Nisanda başlayacak oy verme işlemleri ile ilgili yaptıkları çalışmalarda Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yurtdışında yaşayan seçmenlere yönelik gönderdiği mektubu yurtdışındaki seçmenlere birlik yöneticileriyle birlikte tek tek dağıtıyor. 

TEK BİR OY DAHİ BOŞA GİTMEYECEK Paris, Orlans ve Druex’te biraya geldikleri vatandaşlarımızın hakları ve talepleri için CHP politikalarını, seçime yönelik önemli bilgileri paylaşan Gülizar Biçer Karaca; “Millet ittifakı Cumhurbaşkanı Adayı, Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun vurguladığı üzere herkesin sandığa gitmesi, oylarına sahip çıkması bir memleket meselesi” dedi.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN BİZE BIRAKTIĞI BU ÜLKEYİ SARAYLILARA TESLİM ETMEYECEĞİZ. Gülizar Biçer Karaca vatandaşına sahip çıkan bir Türkiye sözü verdi: Paris’te yaşayan vatandaşlarımız ile bayramlaşıp iktidarımızda yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için çözüm önerilerimizi birlik yöneticilerimizle birlikte anlatıyoruz. Acıpayam’dan Bekilli’ye Orleans’dan Paris’e tek bir oyu kaybetmemek için buradayız. Sandığa gitmeme lüksümüz yok. 14 Mayıs seçimlerinde mutlaka ama mutlaka kazanacağız. O yüzden gurbetteki hemşehrilerimize sesleniyorum. Oyunu kullan sandığa sahip çık Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında demokrasiyi birlikte getirelim.

TBMM’NİN KURULUŞUNUN 103. YILDÖNÜMÜNDE SANA SÖZ VERİYORUZ ATAM: GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLEMENTER SİSTEME DÖNECEĞİZ, 14 MAYISTA BU ÜLKEYİ KARANLIKTAN AYDINLIĞA ÇIKARACAĞIZ TBMM’nin kuruluşunun 103. Yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün evlatları olarak söz veriyoruz. Bu ülkeye baharı getireceğiz. Kimse kaygı duymasın. CHP örgütlerimizle birlikte tüm seçmenlerimize ulaşıp sandıklarda tarih yazacağız.

CUMHURİYET KADINI, MECLİSİN YÜZAKI Hem Ramazan Bayramını hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl yurtdışındaki vatandaşlarımızla kutladık. Afetin ardından buruk kutladığımız bayramlarımızı hep birlikte bayram gibi kutlayacağımız günlere…

YURTDIŞINDA YAŞAYAN SEÇMENLERE KILIÇDAROĞLU MEKTUBU “Sizler yıllardan bu yana yurt dışında verdiğiniz emekle hem yaşadığınız ülkeye, hem de yurdumuza büyük katkılar sağlıyorsunuz. Bulunduğunuz ülkelerde yaşamın her alanında varlığınızı göstermeniz bizleri gururlandırıyor. Çalışma hayatı, iş dünyası, sanat kültür ve siyaset ile kamusal alanlarda elde ettiğiniz başarılar sadece sizin değil, aynı zamanda ülkemizin de çok önemli kazancıdır.

BİZ SİYASETTE UZLAŞIYI GERÇEKLEŞTİRDİK, SİZE DÜŞEN SANDIĞA GİDİP OYUNUZU KULLANMAK Değerli kardeşim, yeni bir döneme giriyoruz. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için yurt dışında 27 Nisan – 09 Mayıs tarihleri arasında, gümrük kapılarında ise 27 Nisan – 14 Mayıs tarihleri arasında oy kullanacaksınız. Geçmiş kavgalar içinde debelenen bir Türkiye yerine, geleceğe umutla bakan, zengin, adil, huzurlu bir Türkiye yaratmamız mümkün. Ülkemizi demokratik dünya ile uyum içinde güçlü, vatandaşının haklarını en güçlü şekilde koruyan, pasaportunun itibarı yüksek bir ülke haline getirmeye kararlıyız. Bunun için siyasette ve toplumsal hayatta ihtiyaç duyulan büyük uzlaşmayı gerçekleştirdik. Şimdi size düşen görev ise sandığa gidip oyunuzu kullanmanızdır.

MİLLET İTTİFAKI CUMHURBAŞKANI ADAYI CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN YURTDIŞINDAKİ SEÇMENE SÖZ Sorunlarınızın tümünü ve çözüm yollarını biliyoruz. Hazırız, çözmeye kararlıyız. Bu çerçevede;

•          Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde güçlü bir varlık gösterebilmeniz amacıyla Yurtdışı Seçim Çevresi oluşturulması

•          Yurt dışında kullandığınız otomobilinizin Türkiye’de kalış sürelerinin uzatılması

•          Türkiye’de emekli olup bulunduğunuz ülkede çalışırken size uygulanan kısıtlamaların kaldırılması, emekli aylıklarınızın iyileştirilmesi

•          Türkiye’de sağlık hizmetlerinden eşit şekilde yararlanmanız

•          Sizi yok sayarak hayata geçirilen Otomatik Bilgi Paylaşımı Anlaşması’nın uygulamasında yaşanabilecek mağduriyetlerin giderilmesi

•          Fahiş uçak bileti fiyatlarının makul seviyelere çekilmesi

•          Türkiye’ye gelirken beraberinizde getirdiğiniz telefonlarının kullanım sürelerinin uzatılması

•          Mavi Kartlı kardeşlerimizin sıkıntılarının T.C. vatandaşlarımızla eşit imkanlar sağlanarak çözülmesi

•          Konsolosluk hizmetlerinin iyileştirilmesi, hızlandırılması, harçların düşürülmesi

•          Dövizle askerlik bedellerinin düşürülmesi, ödeme gücü olmayanlara seçenekli kolaylıklar getirilmesi

•          Cenazelerinizin ülkemize taşınması için gerekli devlet desteğinin sağlanması

•          Çifte vatandaşlık hakkının kazanılması ve daha birçok sorununuzun çözümü için hazırlıklarımız tamamdır. Bu projeleri sizlerin desteğiyle hayata geçirerek, sıkıntıların üstesinden hep birlikte geleceğimize inanıyorum.

Sana söz sevgili kardeşim! Vatandaşına sahip çıkan bir Türkiye’yi birlikte kuracağız!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Seçim çalışması için gittiği ilçelerde yeni üye yapmadan dönmüyor!

HIZLI YORUM YAP

r