DOLAR

33,1952$% -0.11

EURO

36,0226% -0.6

GRAM ALTIN

2.548,96%-1,98

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Hatipzade Veli Başer Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesi Birinci Sınıf Öğrencileri Beyaz Önlüklerini Giydiler

Merkezefendi İlçesi Hatipzade Veli Başer Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesinde geleneksel önlük giyme töreni yapıldı.

İlimizdeki proje okullarından olan ve LGS ile öğrenci alan Hatipzade Veli Başer Fen ve Teknoloji Anadolu İmam Hatip Lisesinin; 2023-2024 yılında okula yeni başlayan öğrencilerinin her birinin geleceğin mühendis aday adayı olmalarından dolayı bu yıl ikincisi yapılan önlük giyme töreni gerçekleştirildi.

Okul bahçesinde yapılan törene İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan, Şube Müdürü Affan Bağbuğ, EBS Denizli 1 No’lu Şube Başkanı Feyzullah Öselmiş, okul müdürleri, davetliler, öğrenciler, öğretmenler veliler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan konuşmasında “Değerli velilerimiz, öğrencilerimiz okulumuzu seçerek gelecekleri için önemli bir adım atmış oldular. Denizli’miz eğitim camiası, eğitim ortamları ve ülkeye kazandırdığı değerler açısından kıymetli bir şehir. Bugüne kadar ilimiz eğitimine değer katan herkese çok teşekkür ederim. Değerli öğretmenlerimiz her birinize emekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler geleceğimizin nesillerini yetiştiren değerli meslektaşlarımızsınız. Sevgili öğrencilerimiz ilimizin güzel okullarından birinde lise öğreniminize başlıyorsunuz. Bu okulda okuduğunuz için kendinizi şanslı hissetmelisiniz. Okula ilk adım attığınız günlerde bu tarz faaliyetler vizyoner faaliyetler olup sizin ufkunuzu genişletecektir. Bir üst öğrenime gittiğinizde bu dönemleri hatırlayın ve öğretmenlerinizi hayırla yâd edin. Öğretmenleriniz gecelerini gündüzlerine katarak özveri ile sizler için çalışıyorlar. Yolunuz ve bahtınız açık olsun. Milli ve manevi değerlerinizden ayrılmadan ülkemiz için geleceğiniz için çaba gösteriniz. Bugün önlük giyme ile başlayan bu serüvenin öğrencilerimizin üst öğrenimlerinde de başarılarla devam etmesini diliyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan’ın konuşmasından sonra okula yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerine beyaz önlükleri İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan ve protokol üyeleri tarafından giydirildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Buldan’da korkutan yangın!

HIZLI YORUM YAP

r