DOLAR

32,8649$% 0.29

EURO

35,2158% 0.35

GRAM ALTIN

2.453,34%-0,17

BİTCOİN

2152436฿%-1.15784

ETHEREUM

115692Ξ%-1.35303

RİPPLE

16.96%5.78188

a
X

HONAZ’DA, İSTANBUL’DA NASIL BAŞARDIYSAK 2. TURDA KAZANACAĞIZ!

Denizli’yi 28. Dönemde de TBMM’de temsil edecek olan CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, “14 Mayıs’ta halkımız sandıklara giderek oyunu kullandı. Yol arkadaşlarım vatandaşımızın oyuna sahip çıkmak için büyük özveriyle sahada ve sandıkta çalıştı, oylarımıza kararlılıkla sahip çıktık. Baharı getirmek için mücadeleden vazgeçmek yok. Nasıl Honaz’da başardıysak, nasıl İstanbul’da başardıysak ikinci turda mutlaka yine başaracağız. Vazgeçmeyeceğiz. Kazanacağız. Haydi tekrar başlıyoruz.” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal videoda yayınladığı videoyu paylaştı ve tüm hemşehrilerinden bu videoyu dikkatle izlemelerini, 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na kulak vermelerini istedi. Denizli’yi 28. Dönemde de TBMM’de temsil edecek olan CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, “14 Mayıs’ta halkımız sandıklara giderek oyunu kullandı. Yol arkadaşlarım vatandaşımızın oyuna sahip çıkmak için büyük özveriyle sahada ve sandıkta çalıştı, oylarımıza kararlılıkla sahip çıktık. Baharı getirmek için mücadeleden vazgeçmek yok. Nasıl Honaz’da başardıysak, nasıl İstanbul’da başardıysak ikinci turda mutlaka yine başaracağız. Vazgeçmeyeceğiz. Kazanacağız. Haydi tekrar başlıyoruz.” dedi.

TÜRKİYE İÇİN, DENİZLİ İÇİN KARAR VER TÜRKİYE Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Türkiye İçin Karar Ver” videosunu paylaşan Gülizar Biçer Karaca; 2. turda sandıklarda yoğun katılımla Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yapacaklarını ve göçmen politikası başta olmak üzere bu ülkenin temel sorunlarını çözeceklerini, yol haritalarının hazır olduğunu ifade etti: ‘Biz bu vatanı sokakta bulmadık. Bugün 10 milyon düzensiz mülteciyi içimize sokan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız. ‘Sınır namustur’, böyle söyledik; namusumuzu korumaktan aciz, her gün akın akın damarlarımıza sızan bu başıbozuk insan selini seyreden, yarın bir gün 10 milyondan 30 milyona çıkıp bekamızı tehdit edecek bu mülteci akını karşısında, ithal oy ümidi uğruna kılını kıpırdatmayanlara vatanımızı bırakmayacağız!” Toplumun her kesiminden karşılık bulan bu çıkış ülkemiz için sorunların çözümünün anahtarıdır.” dedi.

KADINLARI DOMUZ BAĞI İLE KATLEDENLERE BU VATANI BIRAKMAYACAĞIZ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun halkı kandırmak isteyenlere, kadını “sahiplendireceğiz” diyen, eşya gibi gören zihniyete dikkat çekmesinin çok kritik olduğunu, her bir yurttaşın bilmesi için çalışacaklarını söyleyen Gülizar Biçer Karaca; “Kadınlara eşya gibi bakıp, onları sahiplendireceğini söyleyenlere, kadınları domuz bağı ile katledenlere, küçücük çocuklara, evlatlarımıza göz koyanlara vatanımızı bırakmayacağız!

“Daha düne kadar BOP’un Eş Başkanı olan, şimdilerde ise kapısında el pençe divan durduğu Rusya’nın güdümüne giren çakma bir dünya liderine vatanımızı bırakmayacağız.

On binlerce vatandaş depremde canından olurken, korkusundan deprem sabahı askere ‘Dur’ emrini veren, insanlar enkaz altında beklerken kan satan, çadır satan bu zihniyete vatanımızı bırakmayacağız. 

Amerika ve FETÖ’yle işbirliği yapıp milli orduya kumpas kuranlara, Balyoz’da, Ergenekon’da vatansever subaylarımızı hapse tıkanlara, ordunun en mahrem yeri olan Kozmik Odayı, Kozmik Odayı namertlere açıp, onlarca vatansever istihbaratçının şehit edilmesine neden olanlara vatanımızı bırakmayacağız!

VATANINI SEVEN SANDIĞA “Vatanını seven sandığa gelsin! Bu vatanın gerçek sevdalıları, bedel ödeyenler; türlü yalanlarla, yanlış algılarla sureti muhalefetten görünenlerle sizi oyalamak istiyorlar. Ve siz gençler; ayağa kalkın ayağa, ölü toprağını atın üstünüzden. Vatanını seven sandığa gelsin. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Mutlaka ama mutlaka kazanacağız. Mutlaka!”ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

TÜRK GENÇLİĞİ, ATASININ İZİNDEDİR!

HIZLI YORUM YAP

r