DOLAR

32,5772$% 0.17

EURO

35,0605% 0.19

GRAM ALTIN

2.447,33%0,62

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici’nin LGS Mesajı

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınav, 4 Haziran 2023 Pazar günü gerçekleştirilecektir. 249 okulumuzda, 1136 salonda, 13.443 öğrencimizin katılacağı sınav, sözel ve sayısal olmak üzere iki oturum hâlinde uygulanacaktır.

Öğrencilerimizin güvenli bir şekilde sınavlara katılmaları için, sınav yapılacak okullarımızda gerekli tedbirler alınmıştır. Her türlü planlama yapılarak okullarımız sınava hazır hâle getirilmiştir.

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz, sınava büyük emekler vererek hazırlandılar. Hayatta verilen hiçbir emeğin karşılıksız kalmayacağına inanıyoruz. Derslerine sabırla ve inançla düzenli ve planlı olarak çalışan öğrencilerimiz, sınavlardan en güzel neticeyi alacaklardır. Çocuklarımız, hedeflerine ulaşmak için emin adımlarla ilerledikçe başarı da doğal bir süreç olarak kendiliğinden gelecektir.

Öğrencilerimizin yetişmesinde büyük gayret gösteren değerli öğretmenlerimize ve fedakâr velilerimize teşekkür ediyorum. Liselere Geçiş Sistemi kapsamında yapılacak olan sınavda öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Hayat Boyu Öğrenme Haftası Sergisi Açılışı Yapıldı

HIZLI YORUM YAP

r