DOLAR

32,8248$% 0.04

EURO

35,2439% -0.18

GRAM ALTIN

2.451,13%-1,53

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

İsmail Karateke, “Toplumun her kesimiyle temas ediyoruz, ilgiden memnunuz”!

Büyük Birlik Partisi (Büyük Birlik) Denizli Milletvekili adayı İsmail Karateke, seçim çalışmaları kapsamında toplumun her kesimiyle görüştüklerini, kendilerine ve partisine gösterilen büyük ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Büyük Birlik Partisi (Büyük Birlik) Denizli Milletvekili adayı İsmail Karateke, 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’ne yönelik seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında hazırlanan bir program dahilinde toplumun tüm kesimleriyle birebir görüştüklerini, ziyaretler yaptıklarını düzenlenen toplantılara katıldıklarını anlatan İsmail Karateke, “Seçim çalışmalarımıza, zaman ve yer fark etmeksizin devam ediyoruz. Toplumun her kesimiyle bire bir görüşüyoruz, ayrım yapmıyoruz hiç kimseyi ötekileştirmiyoruz. Gittiğimiz her yerde kendimizi ve partimizi tanıtarak 14 Mayıs seçiminde destek istiyoruz, oy istiyoruz. Gittiğimiz yerde halkımız seçmenimiz bizi büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılıyor. Tüm Denizlili hemşehrilerim ve milliyetçilerin oylarını Büyük Birlik Partisi’ne istiyorum. İnşallah bu büyük ilgi sandığa da oy olarak yansıyacak. Sandıktan güller açacak. Muhsince duruşumuzdan vazgeçmeyeceğiz. Sözümüz söz! Baraj sorunumuz olmadan, verilen her oyun geçerli ve değerli olduğu Büyük Birlik Partisi’ne atılan oylar ile İnşallah 1 değil, 2 vekil çıkaracağız.” dedi.

Yeni üye kayıtları da devam ediyor

Seçim çalışmaları için gittiği her ilçe ve mahallede partisine yeni üye kayıtları da yaptığını anlatan İsmail Karateke, “Seçim çalışması için gittiğimiz bölgelerde partimize katılmak isteyen dostlarımız da oluyor. Yeni üye evraklarını doldurup, parti rozetlerini takmakta bana nasip oluyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Partimizi bizleri tanıyanlar bilenler hemen üye olmak için çok aceleci davranıyor. Onların heyecanlarına bizde destek oluyoruz. Ortak oluyoruz. Önümüzdeki günlerde farklı ilçelerimizden partimize toplu katılımlar olacak. Törenlerle yeni üyelerimizin partimize katılışlarını hep birlikte kutlayacağız” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli Hava Kalitesinin İyileştirilmesi Projesi tanıtıldı!

HIZLI YORUM YAP

r