DOLAR

33,0707$% 0

EURO

36,2025% -0.02

GRAM ALTIN

2.617,13%0,12

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

KADİR TATIK, “CESURLAR HAREKETİNİN LİDERİ, DENİZLİ’YE GELİYOR”!

İYİ Parti Denizli Milletvekili Adayı Kadir Tatık, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 29 Ekim Bulvarı’nda 11 Mayıs Perşembe günü gerçekleştireceği mitinge tüm Denizlilileri davet etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 11 Mayıs Perşembe günü saat 12.00’de 29 Ekim Bulvarı’nda düzenlenecek mitingde Denizlililer ile buluşacak. İYİ Parti Denizli Milletvekili Adayı Kadir Tatık yaptığı açıklamada, “Denizli’deki tüm hemşehrilerimizi bu coşkuya ortak olmaya davet ediyorum. 11 Mayıs Perşembe günü Denizli’de tarih yazacağız” şeklinde konuştu.

Kadir Tatık, “11 Mayıs’ta Denizli’de Tarih Yazacağız”

29 Ekim Bulvarı’nda düzenlenecek mitinge tüm Denizlili hemşehrilerini davet eden İYİ Parti Denizli Milletvekili Kadir Tatık, “21 yıldır devam eden bu ucube sistemi değiştirmek için çıktığımız bu yolda vatandaşlarımızın artan zamların altında ezildiğini, geçinemediğini, zor hayat şartları ile mücadele edemediğini yakından gördük. Geleceğe dair umudu olmayan ve tek çıkar yolunun yurt dışına gitmek olduğunu düşünen öğrencilerimizin, gençlerimizin çaresizliğini gördük. Sahada karşılaştığımız genç yaşlı, kadın, erkek ve çocuk tüm hemşehrilerimizin bu zor günlerden kurtulmasına çok az kaldı. Size söz veriyoruz. Güçlü Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. 14 Mayıs’tan sonra adeta küllerimizden doğacağız. Heyecanımız çok büyük 14 Mayıs’ta tarih yazacağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Denizli’de vatandaşlarımıza umut olacak. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Denizli’de yapacağı miting halkımızın sesi olacak. Cesurlar hareketinin lideri, Genel Başkanımız Sayın Akşener’in bizlere kattığı manevi güçle Denizli’de tarih yazacağız. Genel Başkanımızın da söylediği gibi ‘Bu mesele benim meselem değil, memleket meselesi’. Memleketimizin geleceğini değiştirmek için tüm halkımızı 11 Mayıs Perşembe günü saat 12.00’de 29 Ekim Bulvarı’na davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zeytinyağı Üretim Tesisi ile çiftçiler daha çok kazanacak!

HIZLI YORUM YAP

r