DOLAR

32,5958$% 0.21

EURO

35,1162% 0.31

GRAM ALTIN

2.449,32%0,70

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Kayteks Örme Giyim Sanayi Ulusal Kalite Hareketi’ne katıldı!

Türkiye Kalite Derneği (KalDer), kalite bilincini geliştirmek, üretim ve yönetim süreçlerinde kalite odaklı anlayışı benimsetmek için Kayteks Örme Giyim Sanayi firması ile UKH (Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi) imzaladı. Denizli’nin önemli tekstil firmalarından olan Kayteks Örme Giyim Sanayi, Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesini imzalayarak EFQM Modelini şirkette tesis etmek için ilk adımı atmış oldu. Bildirgeyi Kayteks Örme Giyim Sanayi adına Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kansız imzalarken, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bayraktar bildirgeye imza koydu. İmza törenine KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Denizli Sanayi Odası Meclis Başkanı Okan Konyalıoğlu, KalDer Üyesi ve HD Kauçuk CEO’su Ekrem Ateş, KalDer Genel Sekreteri Sabri Bülbül, İzmir Şubesi Genel Sekreteri Aylin Paksoylu ile çalışanlar katıldı.

Bayraktar: “Firmaların kalite yolculuğunda yanlarındayız”

KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bayraktar, Kayteks Örme Giyim Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kansız’ı UKH Bildirgesi’ne imza atarak dahil olmalarından dolayı kutladı. EFQM Modeli yolculuğunun Ulusal Kalite Hareketi’ne katılmak ile başladığını hatırlatan KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Bayraktar, “1998 yılında hayata geçirdiğimiz Ulusal Kalite Hareketi ile kurumların rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak, kurumsallaşma düzeylerini artırmak ve sürdürülebilir rekabetçi bir güce sahip olmalarına katkı sunmayı amaçlıyoruz. Bu noktada EFQM Modeli’ne giden yolun en önemli eşiği dönülmüş oluyor” dedi.

Bu program ile kuruluşların EFQM Modelini esas alan öz değerlendirme yöntemleri ile güçlü ve iyileştirmeye açık alanlarını düzenli aralıklarla belirlediklerini söyleyen KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bayraktar, “Kayteks Örme Sanayi firmasını da bu

kararlı tutumu ve adımından dolayı kutluyorum. Denizli sanayiciler kendi illerinin insanları oldukları için şehirlerine daha çok sahip çıkıyorlar. Yeniliklere de her zaman açıklar. KalDer Denizli temsilciliğinin şubeleşmesi yolunda Ekrem Ateş gönüllü olarak görev üstlendi. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu sürece İzmir Şube Başkan ve yönetimi de çok destek oldu. Onlara da teşekkürlerimi iletiyorum. Kayteks’in de bu yolculuklarında yanlarında olmaktan memnuniyet duyuyoruz” diye konuştu.

Kansız: “Hedef EFQM Modeli”

Kayteks Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kansız ise, Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ne koydukları bu imza ile EFQM Modeli’ni kendi kuruluşlarında benimseme adına önemli bir adım attıklarını söyledi. EFQM Modeli’ni firmalarında yaşama geçirme konusunda kararlı olduklarını söyleyen Kayteks Başkanı Kansız, “Bu yolculukta KalDer’in her zaman yanımızda olacağını biliyoruz. Bu yolculuğa tüm çalışanlarımızla beraber çıktık. Başarılı olacağımıza inancımız sonsuz” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mutlu Evlilik İçin“Şiddetsiz Sevgi Dili”

HIZLI YORUM YAP

r