DOLAR

33,0758$% 0.02

EURO

36,2080% -0.02

GRAM ALTIN

2.608,78%-0,19

BİTCOİN

2108246฿%-0.52111

ETHEREUM

112772Ξ%0.42802

RİPPLE

18.8%-7.04473

a
X

Milletvekili Şahin Tin, en düşük emekli maaşının 7 bin 500 lira olduğunu açıkladı.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emekli maaşlarına artış yapılmasına ilişkin verdiği müjdeyi değerlendirdi. Şahin Tin; “Devletimiz tüm imkânlarını vatandaşlarımızın refahı için seferber ediyor. Emeklimizin enflasyon karşısında ezilmesine fırsat vermiyoruz. Onlara refah kaybı yaşatmayacağız. 5 bin 500 lira olan en düşük emekli maaşını 7 bin 500 liraya çıkarıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emekli maaşlarına artış yapılmasına ilişkin verdiği müjdeyi değerlendiren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin; “Emeklilerimiz başımızın tacı, onlar için tüm imkânları zorluyor ve sahip çıkmanın gayretinde oluyoruz” dedi.

“EMEKLİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Toplumun tüm kesimlerine yönelik şartlara göre düzenlemeler yaptıklarını belirten Milletvekili Şahin Tin, “Çalışan ve emeklilerimizi korumak için tüm adımları attık, atıyoruz” dedi. Şahin Tin; “Ebedi kardeşliğimizi muhafaza etmek emekle, fedakârlıkla ve özveriyle, birbirimize sıkı sıkıya sarılarak olur. Her bir vatandaşımızın huzur ve mutluluğunu temin için gayret ettik, ediyoruz. Biz siyasetimizi cesaret, fedakârlık ve dürüstlük üzerine bina ettik. Sözlerini söyleyip unutanlardan hiç olmadık. Hamaset yapmadık. Hiç bir vaadimizi kulak ardı etmedik. Nasıl bugüne kadar tek tek söylediklerimizi yerine getirdiysek, yapamayacaklarımıza dair de söz vermedik. İşçimize, kamu görevlimize, çiftçimize, sanayicimize, esnafımıza, emeklimize günün koşullarını ve küresel gelişmeleri de dikkate alarak vaadimizin daha da üzerinde imkânlar sunduk. Son olarak yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emekli maaşlarına artış yapılmasına ilişkin verdiği müjde ile de emeklimizin enflasyon karşısında ezilmesine fırsat tanımıyoruz. Onlara refah kaybı yaşatmayacağız. 5 bin 500 lira olan en düşük emekli maaşını 7 bin 500 liraya çıkarıyoruz. Emekli vatandaşlarımıza ve ailelerine hayırlı olsun” dedi.

“YARALARIMIZI SARIYORUZ”

“Yaşadığımız her sıkıntıyı ve badireyi birlik ve beraberliğimizle aşmayı sürdüreceğiz” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Ülke ve millet olarak bugüne kadar birçok sıkıntılarla karşı karşıya kaldık. Salgın, yangın, deprem, sel afeti gibi asrın felaketlerine maruz kaldık. Ancak milletimizin dayanışması, yardımlaşması, paylaşma, birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu tüm sıkıntıları aşmayı başardı. Bugüne kadar nasıl zorlukların üstesinden geldiysek inşallah bu afetinde de yaralarını bu şekilde sarıyoruz. Bugün depremzedelerimiz Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli yurtlar, oteller ve evlerde misafir ediliyor. Bölgede çadır ve konteynır kentler ve geçici konutlar hayata geçirildi. İnşallah şimdi de kalıcı konutların inşasına başlandı. 1 yıl içinde tamamlanarak bu konutlara depremzede vatandaşlarımızın yerleşmeleri için devletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilgili bakanlıklarımız, kurum kuruluşlarımız ve aziz milletimizin fedakârlığıyla her türlü çalışmayı yapıyor. Yaralarımızı hep birlikte sarıyoruz” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Büyükşehir geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor

HIZLI YORUM YAP

r