DOLAR

32,5557$% 0.13

EURO

35,0694% 0.19

GRAM ALTIN

2.452,03%0,82

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

ÖNCEKİ DÖNEM BELEDİYE BAŞKANLARI MHP’YE DESTEK VERECEK!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili adayı Ferudun Ünal, Çeşitli partilerden ve önceki dönem Belediye Başkanlarından oluşan Denizli Belediye başkanları Derneği heyeti ile bir araya geldi. Önceki Dönem Belediye Başkanları Ünal'a destek vereceklerini belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili adayı Ferudun Ünal, Çeşitli partilerden ve önceki dönem Belediye Başkanlarından oluşan Denizli Belediye başkanları Derneği heyetiyle buluştu. Çeşitli Partilerden olan eski Belediye Başkanları, 14 mayıs’ta gerçekleşecek olan Milletvekilliği seçiminde Ferudun Ünal’ı ve Milliyetçi Hareket Partisini destekleyeceklerini söyledi.Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili adayı Ferudun Ünal, Çeşitli Partilerden oluşan Denizli Belediye başkanları Derneği heyetiyle Sıcak ve samimi gerçekleşen görüşmede birlik, beraberlik ve kardeşlik mesajı verildi.

MHP Denizli Milletvekili adayı ile görüşen Denizli Belediye Başkanları Derneği Başkanı Tuncer Tunçbilek,önceki dönem belediye başkanlarının sosyal haklarda ve (Yurtdışı) yeşil pasaport gibi sorunlarının olduğunu dile getirdi.Milliyetçi Hareket Partisinin mecliste güçlü olmasına inandığını belirterek, “MHP’nin mecliste Denizli’yi temsil etmesinin zorunluluk halidir. Denizli de MHP’nin bu dönemde 3 milletvekili çıkaracak potansiyeli ve gücü vardır. Eski Belediye Başkanları olarak gereken desteği vereceğiz.” dedi.

Milletvekili adayı Ferudun Ünal ise Belediye Başkanlarına meclise gittiği takdirde konu ile ilgileneceğini belediye başkanlarımıza elbette sahip çıkacağız vakti ile 5 bin ile 50 bin vatandaşa hizmet eden başkanlarımıza sosyal haklarını ve gerekli olan her türlü yardım ve dernekleri ile olan sorunların meclise taşıyacağım. Dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Osman Zolan’dan Engelliler Haftası mesajı!

HIZLI YORUM YAP

r