DOLAR

32,5800$% 0.22

EURO

35,1111% 0.32

GRAM ALTIN

2.453,19%0,86

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

PAÜ’lü Akademisyene Ödül

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İşletme Bölümü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Arş. Gör. Dr. Zinnet Karakaş Kelten ‘Yeşil Tedarik Zinciri Yönetimi’ başlıklı doktora tezi ile üçüncülük derecesi elde ederek ödül aldı.

Çevre Vakfı tarafından her yıl düzenlenen, “Çevre Alanında En Başarılı Doktora Tez Ödülleri” sahipleriyle buluştu. Yapılan çalışmalarda farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışmada PAÜ’lü akademisyen Arş. Gör. Dr. Zinnet Karakaş Kelten’in PAÜ İİBF İşletme Bölümü öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil Savaş danışmanlığında hazırladığı ‘Yeşil Tedarik Zinciri Yönetimi ve Performans Ölçümü İçin Bir Model Önerisi: Turizm Sektörüne Yönelik Bir Uygulama’ başlıklı doktora tezi ile üçüncü olarak ödül kazandı.

1999 yılında kurulan, çevre bilincinin yaygınlaştırılmasını hedefleyen Çevre Vakfı bu çerçevede Türkiye’deki çevre değerlerinin, tabii, tarihi ve kültürel varlıklarının korunması ve geliştirilmesi için çeşitli çalışmalar yürütüyor. Eğitim faaliyetlerinin yanı sıra yeni, özgün ve sürdürülebilir faaliyetlerle çevre bilinci oluşturmak için projeler yürütüyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli’de dikkatsiz sürücü karıştığı kaza yerinden kaçarak kayıplara karıştı!

HIZLI YORUM YAP

r