DOLAR

33,1952$% -0.11

EURO

36,0226% -0.6

GRAM ALTIN

2.548,96%-1,98

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

Sarayköy Belediyesi’nden eğitime 9 yıldır tam destek

Eğitimin destekçisi Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 2014 yılından bu yana okulların mevcut koşullarının daha iyi hale gelmesi için çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca belediye bünyesinde verilen ücretsiz kurslar ile hem öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlıyor hem de ailelerin bütçelerini rahatlatıyor.

Sarayköy Belediyesi, eğitime her alanda destek vermeye devam ediyor. Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın vizyon projelerinden olan Sosyal Etkinlik Merkezi, öğrencilere ücretsiz eğitim desteğini sürdürüyor. Uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimler çocukların geleceğine pozitif katkılar sağlarken ücretsiz olması da ailelerinin bütçelerini rahatlatıyor.

Belediyecilik çalışmalarında eğitim faaliyetlerini ön plana koyan Başkan Özbaş, yaz tatilinde ilçedeki eğitim kurumlarının fiziki koşullarının iyileştirilmesi için tamir, bakım ve onarım desteğinde bulundu.

Gereksinim duyulan okullarda iç-dış cephe boyama çalışmaları yapan belediye ekipleri, bahçe peyzajı, ağaçlandırma, kapı, pencere onarımı gibi faaliyetler yürüterek okulların fiziki koşullarını iyileştirdi.

İlçedeki okulların mevcut koşullarının daha iyi hale gelmesi için çalışmalarına devam eden Başkan Özbaş, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk ders zili çalmasıyla birlikte okul ziyaretlerine başladı. Öğrencilerin sevgi seli ile karşılaşan Başkan Özbaş, her zaman yanlarında olacaklarının sözünü verdi. İdareciler ve öğretmenler desteklerinden dolayı teşekkür etti.

İlçedeki tüm okullara destek verdiklerini ve ihtiyaç duyulan noktalarda eğitim seviyesini daha ileri seviyeye yükseltmek için çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Belediye Başkanı Özbaş, “ Bir belediyenin yapması gereken çalışmalarının yanında eğitim katkılarının da öncelikli hizmetlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Çocuklarımızı geleceğimize hazırlayan öğretmenlerimizin günümüz şartlarına uygun okullarımızda eğitim vermeleri için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Her şey bir şekilde yapılabilir ancak çocuklarımızın zamanını kaçırmamamız gerekiyor. Geri gelmeyecek tek şey zaman. Bu yüzden öğrencilerimizin dikkatini toplayacağı, motivasyon sağlayacağı alanlar oluşturmak bizim öncelikli görevimiz. 2014 yılından bu yana çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İhtiyaç olduğu her an öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin yanındayız” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Makine ve Gıda İmalatı İçin 50 Milyon Liralık Destek

HIZLI YORUM YAP

r