DOLAR

28,9218$% 0.02

EURO

31,2913% 0.45

GRAM ALTIN

1.887,44%0,20

BİTCOİN

1250731฿%-1.80755

ETHEREUM

67650Ξ%3.29208

RİPPLE

18.58%1.84758

a

Şeref Arpacı, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı 2’inci tur seçimlerinde vatandaşları oylarını kullanmaya davet etti.

Yazılı bir basın açıklaması yapan Arpacı; "Haydi Denizli, vatanını seven herkesi 28 Mayıs'ta sandığa, oyunu kullanmaya çağırıyoruz. Demokratik hakkımızı kullanıyor ve 13'üncü Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na Denizli'den daha güçlü bir şekilde destek veriyoruz" dedi.

d

Açıklamasında 14 Mayıs seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Şeref Arpacı, milletvekili seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin oy oranın arttığını söyleyerek Denizlilere teşekkür etti. Arpacı: “2018 yılında %28,18 olan oy oranımız bu seçimlerde %32,1’e yükselmiştir. Cumhurbaşkanlığı seçiminde ise Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu %48, 36 oranı ile en yüksek oyu almıştır. Denizli’li hemsehrilerime çok teşekkür ediyorum. Bu sonuç bize, Denizlimizin değişimden yana olduğunu göstermiştir. Cumhuriyet Halk Partisi’ne gösterilen bu teveccüh TBMM’de asla karşılıksız kalmayacaktır. İşçisinden işverenine, esnafından çiftçisine, Denizlimizin sesi mecliste daha gür çıkacaktır” dedi.

EKONOMİYİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Türkiye’de ekonomiyi ayağa kaldıracaklarını söyleyen CHP Milletvekili Şeref Arpacı: “21 yıllık AKP iktidarları sonucunda, ülkemizde ekonomik kriz ekonomik buhrana dönüşmüş, kurumların içi boşaltılmış, iktidar ve çevresindekiler zenginleşirken halkımızın yoksulluğu derinleşmiştir. Adı bile konulamayan sözde bir ekonomi modeli ile üreten herkes zarar eder hale gelmiştir. Bu tahribatı biz ortadan kaldıracağız. En kısa sürede kurumları bağımsızlaştıracak, vergide adaleti sağlayacak, mülakata göre değil liyakata göre yaptığımız görevlendirmelerle devlet kurumlarını ayağa kaldıracağız. Üreten, ülkemize katma değer sağlayan her kesimi, ihtiyaçları doğrultusunda destekleyeceğiz. İthalat ekonomisine son vererek, ülkemiz kaynaklarını daha verimli kullanabileceğimiz sektörel teşvik politikalarını hayata geçirecek, ihracatı arttıracağız. Milletimizin zenginleştiği bir ekonomik düzeni, en kısa sürede hayata geçireceğiz” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli İhracatçılar Birliği’nden Hometex Fuarı Sonrası Japonya Alım Heyeti Programı

HIZLI YORUM YAP

r