DOLAR

32,8248$% 0.04

EURO

35,2439% -0.18

GRAM ALTIN

2.451,13%-1,53

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

TEKNOFEST 2023 İzmir’de PAÜ Standına Büyük İlgi

27 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen TEKNOFEST 2023’e katılan Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ilk olarak TEI standını ziyaret ederek, TEI Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut Faruk Akşit ile TEKNOFEST 2023 heyecanını paylaştı. Stant ziyaretlerine Gazi Üniversitesi ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile devam eden Rektör Kutluhan ziyaretlerini Beyazay Derneği’nin standını ziyaret ederek tamamladı.

29 Eylül tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri gerçekleşen TEKNOFEST 2023’ün üçüncü gününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı selamlama konuşmasının ardından sahnede çekilen toplu fotoğrafta Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan diğer üniversite rektörleri ile birlikte sahnede hazır bulundu.

Programın devamında ise Pamukkale Üniversitesi standına ziyaretler kabul eden Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ve beraberindekiler ilk olarak Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar’ı PAÜ standında ağırladı. Geçtiğimiz yıllarda yarışmalarda ödül alan ve bu yıl yarışan PAÜ’ye ait projeler hakkında bilgi alan Rektör Ünüvar, PAÜ’nün TEKNOFEST 2023 coşkusunu paylaştı.

TEKNOFEST 2023 İzmir’de PAÜ’nün standına geleceğin mucitleri TEKNOFEST Kuşağı, teknoloji ve TEKNOFEST sevdalısı gençler de yoğun ilgi gösterdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DENİZLİM DERNEĞİ AŞURE ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU

HIZLI YORUM YAP

r