DOLAR

32,8648$% 0.29

EURO

35,2247% 0.37

GRAM ALTIN

2.451,90%-0,23

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

VALİMİZ ALİ FUAT ATİK’İN LGS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE MESAJI

En değerli varlığımız, sevinç kaynağımız ve geleceğimizin teminatı sevgili evlatlarımızın istikbalinin şekillenmesinde, önemli merhalelerden biri olan LGS maratonunu bu hafta sonu hep birlikte koşacağız. Yaşamları boyunca nice başarılara imza atacak biricik evlatlarımızın ve onların mutluluğu için türlü fedakarlıkları göze alan kıymetli ailelerimizin heyecan ve coşkusunu yürekten paylaşıyor, öğrencilerimizin emeklerinin karşılığını alarak muvaffak olacaklarına canıgönülden inanıyorum.

Sevgili Öğrenciler,

Dimağlarınızı aydınlatacak ilim ve irfan yolculuğunda attığınız her adımın, geride bıraktığınız her yaşantının ne kadar mühim olduğunu biliyoruz. Bu ana kadar çok çalıştınız, yoruldunuz, türlü fedakarlıklarda bulundunuz. Sizleri daha iyi yerlere taşıyacak zorlu bir sürecin sonuna geldiniz. Yarın geleceğinizi şekillendirecek eğitim hayatınızın önemli sınavlarından bir tanesine gireceksiniz. Emeklerinizin karşılığını inşallah en güzel biçimde alacak, nice zorlu sınavları aştığınız gibi uzun süredir hazırlandığınız bu sınavı da geçerek hayalini kurduğunuz liselere yerleşeceksiniz. Unutmayın zorluklar, başarının değerini artıran süslerdir. Sizler bu süsleri hak edecek çalışkanlığı, fedakarlığı uzun zamandır gösteriyorsunuz. Bilmenizi isterim ki sonuç ne olursa olsun sizler bizim göz aydınlığımız, geleceğimizsiniz.

Bu duygu ve düşüncelerle yarınlarımızın ve varlığımızın güvencesi evlatlarımızın yetişmesinde üstün emekleri bulunan velilerimize ve kıymetli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sınava girecek tüm öğrencilerimizi gözlerinden öperek başarılar diliyorum.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli’de TDV Vekâletle Kurban Organizasyonu Tanıtım Toplantısı Yapıldı!

HIZLI YORUM YAP

r