DOLAR

32,7878$% 1.53

EURO

35,1602% 0.53

GRAM ALTIN

2.456,52%2,76

BİTCOİN

฿%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
X

VALİMİZ SAYIN ALİ FUAT ATİK’İN BABALAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI!

Babalarımız; zor anlarımızda sığınabileceğimiz en sağlam kale, gölgesinde huzur bulduğumuz ulu bir çınar, yaşamımızın her anının en güvenilir limanı, mazide, atide ve şu anda hayatımızın en büyük kahramanı… İyi ki varsın baba! İyi ki babamsın!

Varlığı, duruşu ve desteğinden her zaman kuvvet aldığımız, hayatımızın her anında yanımızda bulduğumuz, fedakârlık timsali babalarımız, en kıymetli varlıklarımızdandır. Bizlerin mutluluğu ve başarısı için ellerinden gelen tüm gayreti sarf ederek hayatını bizler için harcayan tüm babalarımıza şükran borçluyuz.

Baba; toplumumuzdaki sevgi, hoşgörü ve dayanışma gibi yüce hasletlerimize dayanan güçlü aile yapısının temel direği; saygı ve güvenin sembolüdür. Baba; bütün imkanlarını hayatımızın her anında hiçbir karşılık beklemeden bizlerin huzuru ve başarısı için seferber eden, tecrübesiyle bizlere yol gösterendir. Baba, ailesinin mutluluğu, huzuru ve onurlu bir yaşam sürmesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız verendir.

Hak ve emeklerini ne yapsak ödeyemeyeceğimiz, yanlarında ya da uzağındayken bile varlıkları ile kendimizi güvende hissettiğimiz, umut ve huzur bulduğumuz, bizi mutlu gördükçe daha da mutlu olan babalarımızı sadece bu özel günde değil, yaşamımız boyunca mutlu etmeye çalışmalı; onlara hayatlarının her anında en değerli varlıklarımız olduklarını hissettirmeliyiz. Üzerimizde sayısız emeği ve hakkı bulunan anne ve babalarımızın rızasını kazanmak için onlara göstereceğimiz vefanın, sevgi ve saygının en büyük armağan olduğunun kanaatindeyiz. Bilmeliyiz ki: “Anne gezindiğimiz bağ, baba yaslandığımız dağdır.”

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin bekası, milletimizin birlik beraberliği uğrunda mücadele ederken şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin babaları başta olmak üzere ömrünü ailesinin mutluluğu için tüketen, evlatlarının kahramanı, kocaman yürekli tüm babaların Babalar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, hepsine aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum.

Bugünü buruk karşılayan şehitlerimizin bizlere emaneti kıymetli yavrularımız, hiçbir sevgi, baba sevgisinin yerine elbette geçemez. Lakin yüce devletimiz ve aziz milletimiz, acı tatlı her gününüzde sizlerin yanındadır ve yanınızda olmaya ebed müddet devam edecektir. Bilmenizi isterim ki devlet babanın şefkatli kolları sizleri her daim kucaklayacaktır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli’de terör örgütlerine finansman sağlayan şahıslara ağır darbe!

HIZLI YORUM YAP

r