DOLAR

19,0684$% 0.04

EURO

20,5276% 0.1

GRAM ALTIN

1.210,19%-0,13

BİTCOİN

534673฿%1.23139

ETHEREUM

33968Ξ%1.21836

RİPPLE

8.59%-0.66184

a

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yoklamaya katılmadıkları için haklarını helal etmediği milletvekillerinin arasında 3 isim Denizli’den!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde grup toplantısında yaptığı açıklamada "Bu beni ciddi manada üzdü" diyerek 26 Ocak'ta TBMM'de yapılan yoklamaya katılmayan milletvekillerine sitem etmişti, bu vekiller arasında Denizli'den 3 isim dikkat çekti.

d

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti grubunda yaptığı konuşmada en son TBMM’de yapılan yoklamada, birleşime katılmayan milletvekillerine sitem ederek sert sözlerle eleştirmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Bu, beni ciddi manada üzdü. Bu millet kendi kasasından, kesesinden maaşı veriyor ve bu maaşla beraber milletvekili arkadaşlarımız bu görevi yapıyor. Ama Genel Kurulda eğer yoklamalarda benim milletvekili arkadaşlarım bulunmazsa ki dün böyle oldu, bu millet hakkını sizlere helal etmez. Eğer kim gelmediyse ben de onlara hakkımı helal etmiyorum. Çünkü bu, sıradan bir olay değil.” ifadelerini kullanması sonrasında yoklamaya katılmayan milletvekillerinin listesi açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan aldığınız maaşlar haramdır diye yüklendiği milletvekillerine “Eğer milletvekili adayı olmuşsan, arkadaş burada görevini hakkıyla yerine getireceksin. Eğer hakkıyla görevini yerine getirmiyorsan bu millet sana hakkını helal etmez ve aldığınız maaşlar haramdır haram. Bunu da böyle bilin.” şeklinde yüklendi.

Son olarak yoklamaya katılmayan milletvekillerinin listelerinin açıklanmasıyla birlikte aralarında Ak Parti Denizli milletvekilleri Nilgün Ök, Şahin Tin, Ahmet Yıldız’ın yer aldığı görüldü.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Cahit Özkan’dan asgari ücret zammı ile ilgili çarpıcı açıklama!

HIZLI YORUM YAP

r