DOLAR

32,3131$% 0.29

EURO

35,0348% 0.51

GRAM ALTIN

2.422,92%0,07

BİTCOİN

2184906฿%-0.27399

ETHEREUM

120339Ξ%-2.04653

RİPPLE

16.72%-2.16469

a
X

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili aday adaylığını açıklayan Mehmet Uz’a tepki gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Osman Horzum, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Milletvekili aday adaylığını açıklayan Mehmet Uz’a tepki gösterdi. Başkan Horzum, Uz’un siyaset yapacaksa bir an önce Denizlispor Başkanlığından istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Daha önce de Mehmet Uz’u istifaya davet ettiğini hatırlatan Ali Osman Horzum, “Denizlispor başkanı sayın Mehmet Uz için geçtiğimiz günlerde istifa etmesini istemiştik. Özellikle spora siyaset karıştırdığını vurguladık ve stadyumlarda taraftarı tehdit edeceğine, ya siyaset yada sporu tercih etmesini önermiştik. Gördük ki ne haklı bir açıklama yapmışız Sayın Denizlispor Başkanı Mehmet Uz, milletvekili aday adaylığını açıklamış ve Genel Başkanı ile fotoğraf çekip Kamuoyuna Denizlispor Başkanlığı devam ederken milletvekilliği aday adaylığını açıklamıştır. Bu etik olmadığı kadar hem Denizlispor markasına ve taraftarına camiaya büyük saygısızlıktır. Denizlispor Markasını kullanıp bir partinin milletvekili aday adayı olamazsınız… Denizlispor markası, bir partinin arka bahçesi değildir olamaz ve bir an önce istifanızı yönetiminize sunmayı ve temiz siyaset yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu rezalete ne Denizlispor Camiası ne de Denizli halkı İzin vermez” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Denizli Halk Eğitimi Merkezleri Ekipleri Çadır Kentte Gençleri Polislik ve Beden Eğitimi Öğretmenliği Sınavına Hazırlıyor

HIZLI YORUM YAP

r