DOLAR

28,9208$% 0.08

EURO

31,4850% -0.1

GRAM ALTIN

1.924,02%1,84

BİTCOİN

1136031฿%1.4029

ETHEREUM

62414Ξ%3.2207

RİPPLE

17.86%0.93661

a

Serinhisar Belediyesi’nden İhtiyaç Sahiplerine Hasta Yatağı Desteği!

Serinhisar Belediyesi evde sağlık hizmeti alan hastalara bakımlarının daha iyi yapılması amacıyla tam donanımlı 35 hasta yatağını dağıtmaya başladı.

d

Serinhisar Belediyesi, sağlık durumu sebebiyle evde bakımı yapılan hastalara, tedavilerinin daha iyi şartlar altında yapılması için harekete geçti. Serinhisar’da 35 hasta yatağı, ekonomik durumu yetersiz olan ve epikriz raporuna sahip olan hastalara dağıtılmaya başladı.

Başkan Gemi, “Her zaman Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Derman belediyecilik anlayışı ile vatandaşlara sunduğu hizmetlerle adından söz ettiren Serinhisar Belediyesi, evde sağlık hizmeti alan hastalara bakımlarının daha iyi yapılması amacıyla tam donanımlı 35 hasta yatağını dağıtmaya başladı. Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, “Ekonomik durumu yetersiz olan ve epikriz raporuna sahip olan vatandaşlarımıza tedavi süreçlerinde kullanmaları için ücretsiz hasta yatağı desteği sağlıyoruz. Ekiplerimiz, yatağa bağımlı yaşayan hastalarımızın evde bakımını kolaylaştırmak için faaliyete geçirdiğimiz 35 hasta yatağını dağıtmaya başladı. Evde bakım biriminden araçla alınan yataklarımız, hastalarımızın bulunduğu eve götürülerek montajlanıyor. İlçemizdeki tüm ihtiyaç sahibi hastalarımıza yönelik yatak dağıtımına devam edeceğiz. Amacımız hastalarımıza evde daha iyi şartlarda bakım sağlanması. Hasta yataklarımız engelli vatandaşlarımızın, yaşlılarımızın ve ailelerinin hayatını kolaylaştıracak. Serinhisar’da ekonomik zorluk çeken tüm vatandaşlarımıza belediyemizin kapıları sonuna kadar açık. Bizler her zaman vatandaşlarımızın yanında, onlara destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Rektör Kutluhan Görev Süresinin Üçüncü Yılını Basın Mensupları ile Birlikte Değerlendirdi

HIZLI YORUM YAP

r