DOLAR

13,5317$%0.38

EURO

15,2772%0.2

GRAM ALTIN

802,91%0,24

BİTCOİN

512293฿%3.72425

ETHEREUM

34116Ξ%3.55694

RİPPLE

8.55%4.2913

a
X

Her şey Sarayköylü gençler için

Denizi’nin Sarayköy ilçesindeki Nermin Akça Sitesine, Özgür Kılıç liderliğinde yapılan spor sahası site sakinlerinin hizmetine açıldı.

Denizi’nin Sarayköy ilçesindeki Nermin Akça Sitesine, Özgür Kılıç liderliğinde yapılan spor sahası site sakinlerinin hizmetine açıldı.  

Geçtiğimiz yıl yapımına başlanan halı saha faaliyete açıldı. Hem site yöneticisi hem de sahanın yapım aşamasında liderlik eden Özgür Kılıç, Sarayköy Belediyesi ve Menderes Tekstil’in maddi katkıları ile kısa süre içerisinde bitti.  

Site sakinlerinin aktif kullandıkları sahada suni çim ile futbol sahası, spor aletleri ve çardaklar bulunmakta. Yönetici Kılıç ‘Daha fazlasını yapma planlarımız var. Farklı spor dalları için farklı alanlar yapmayı hedefliyoruz. Çocuk ve genç sayımız fazla onların enerjilerini atmaya ve ailelerin de güvende olduklarını bilmeye ihtiyaçları vardı. Biz bunu sağladık. Tüm bu hizmet onlar içindi, çocuklarımız ve ailelerine iyi bir olanak sağladık. Herşey Sarayköylü gençler için!’  dedi.

Teşekkürlerini iletti

Sahanın yapımında başkanlık eden Özgür Kılıç ‘Yapım aşamasında bizlere maddi manevi destekte bulunan Sarayköy Belediyesi ve Menderes Tekstil’e çok teşekkür ederiz. Bu hizmeti tek başımıza yapmadık’ dedi. 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çıkan yangının sebebi çevre kirliliği mi?

HIZLI YORUM YAP

r